O NAS

Firma DCM powstała na początku 2011 roku. początkowo jej działalność ograniczała się do wykonywania systemów jednego klucza, dorabiania kluczy oraz serwisu wkładek bębenkowych, kłódek i zamków. W 2013 roku po zmianach jakie zaszły w dystrybucji firmy LOB w regionie Polski północno-wschodniej nawiązaliśmy współpracę z LOB S.A. i jesteśmy hurtownią partnerską.

Właścicielem firmy jest Marcin Żochowski od wielu lat współpracujący z LOB S.A. w tym regionie. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na codzień z naszymi kontrahentami do, któych zaliczyć możemy zarówno hurtownie wielobranżowe, sieci handlowe, dużych producentów jak i małe sklepiki oraz małych producentów.

Oferta

Jesteśmy hurtownią partnerską LOB S.A. co oznacza, że jesteśmy w stanie dostarczyć nawet najrzadziej spotykane wyroby z oferty leszneńskiego producenta. Oprócz tego w naszej ofercie znaleźć można

- zamykacze drzwiowe,

-elektroniczne systemy kontroli dostępu,

-zamki elektroniczne,

-zamki hotelowe

-uszczelki

-tak zwane rzemiosło i galanterię czyli wyroby małych polskich producentów w postaci odbojów, przytrzymek drzwiowych, zasuw, wrzeciądzy, zawiasów i wielu wielu innych elementów wyposażenia drzwi, okien.

Obsługujemy:

- Sklepy

-Producentów stolarki otworowej

-Hurtownie

-Stolarzy drzwiowych i meblowych

-Zakłady ślusarskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem on-line oraz do kontaktu telefonicznego bądź e-mailem w celu nawiązania bliższej współpracy.


Kontakt z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Telefon:+48 89 616 13 05

Skontaktuj się z nami