Nazywam się Marcin Żochowski.

Przez ostatnie 14 lat zajmowałem się okuciami budowlanymi dzięki czemu rynek okuć znam bardzo dobrze. Znam dobrze stosowane w Polsce zabezpieczenia mechaniczne zarówno te standardowe jak i te nietypowe, krajowe i importowane. Posiadam liczne kontakty pozwalające mi znaleźć praktycznie każdy zamek, wkładkę, klamkę jakie są dostępne na naszym rynku i to w najlepszej cenie.

Równolegle do handlu rozwijałem swoje hobby tj. kupowałem, rozkręcałem i poznawałem to czym moi klienci zabezpieczają swoje domy, swoje firmy... majątki.

W ubiegłym roku zrezygnowałem z handlu i postanowiłem zająć się zabezpieczeniami w praktyce i to profesjonalnie a zatem jeżeli potrzebujesz zabezpieczyć od zera, poprawić zabezpieczenia w domu lub w firmie czy wręcz odwrotnie otworzyć, przetestować swoje zabezpieczenia lub po prostu omówić tę kwestię to zapraszam do skorzystanie z mojej wiedzy i umiejętności, które nabywałem w tym zakresie przez ostatnie 14 lat.

 

Marcin Żochowski

Mobilny serwis ślusarski DCM

działam w Olsztynie i 50km wokół

tel. 661 490 360

e-mail 1: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail 2: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poniedziałek - Piątek w godzinach 7:00 - 20:00

a w sytuacjach awaryjnych 24/7